Przejdź do treści

Indywidualne podejście do klienta

Najwyższa jakość usługi

Indywidualne podejście

Satysfakcja gwarantowana

Jako firma stolarska z wieloletnim doświadczeniem, jesteśmy w stanie stworzyć niepowtarzalne projekty z różnych, często nietypowych materiałów. Współpracujemy z profesjonalnymi architektami i projektantami, którzy pomagają nam w realizowaniu mebli niepowtarzalnych, indywidualnie dobranych do potrzeb klienta. Wykonujemy wysokiej klasy meble na wymiar; kuchnie, szafy, garderoby, sypialnie, meble łazienkowe, schody oraz wszelkie nietypowe elementy wystroju wnętrz. Specjalizujemy się w kompleksowym wyposażeniu domów, mieszkań, hoteli, sklepów oraz innych obiektów.

01
01

O firmie

W-mebel to Zakład Stolarski, którego początki sięgają już 1967 roku. Pierwotną nazwą Firmy W-mebel była nazwa Wiecha, którego właścicielem przez wiele dziesięcioleci był Wiesław Skurka.

Na przestrzeni pół wieku w firmie dokonywaliśmy wielu zmian technicznych, zatrudniliśmy kilkudziesięciu pracowników, wykonaliśmy tysiące projektów, nie zmieniając przy tym swojej lokalizacji i głównej idei. Zakład pozostał biznesem rodzinnym, w który z czasem wdrożył się syn właściciela Marek Skurka. W 2004 roku nastąpił nowy etap rozwoju firmy, syn  Marek zaczął unowocześniać zakład łącząc tradycję i najważniejsze wartości z profesjonalizmem i nowatorskością.

Aktualnie nasz zakład stolarski ma przy sobie rzeszę zadowolonych klientów, którzy docenili naszą dokładność o szczegóły, otwartość, a przede wszystkim jakość. Staramy się iść z duchem czasu i wprowadzać nowe udogodnienia dla naszych klientów, którzy liczyć mogą na fachową opinię i rzetelnie wykonaną pracę. Śledzimy najnowsze trendy oraz design, który obserwujemy na świecie i mamy wiele planów na dalszy rozwój zakładu. Dysponujemy wyszkoloną załogą, ale też własną lakiernią, tapicernią oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, który będziemy stopniowo wzbogacać. Gwarantujemy staranne doradztwo i obsługę klienta, jesteśmy otwarci na wszystkie sugestie i pytania dotyczące wykonywanych projektów. Nasze meble wykonywane są przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem i z najwyższej jakości materiałów

02

Przykładowe realizacje

03

Zmieniamy się...

„Wiecha” jest pierwotną nazwą firmy, która pozostaje elementem wiążącym tradycję z nowoczesną wizją. Niedawno powstała nowa marka, istniejąca pod nazwą „W-mebel”. Na ulicy Świerczewskiej 50A w Szczecinie znajduje się salon firmowy w obiekcie „Home+”, z którym współpracujemy. Liczymy na wspólne sukcesy i tworzenie atrakcyjnych ofert dla naszych stałych i przyszłych klientów.

12,458+

Zrealizowanych projektów

1,796+

Zadowolonych Klientów

1,000+

Pozytywnych opinii

1,500+

Obserwujących na Facebook-u

06

Opinie klientów.

Deployment ownership non-disclosure agreement vesting period crowdfunding success influencer partnership equity series A financing network effects user experience crowdsource. Burn rate stock bootstrapping direct mailing release client traction creative facebook monetization crowdfunding rockstar.

Melina Albrecht

Founder, TingTong

04

Masz pytanie?? Napisz...

Godziny otwarcia

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach: 7:00 - 15:00

Kontakt

Marek Skurka
tel. +48 502 157 279
tel. +48 91 482 08 12

Salon firmowy

w-mebel
ul. Świerczewska 50a
71-066 Szczecin

Znajdziesz nas pod adresem:

Wiecha Zakład Stolarski
ul. Zapadła 5
70-033 Szczecin

Media Społecznościowe